• Babet modelleri 2014

  by  • 21 Ocak 2014 • Babet • 0 Comments

  Babet modelleri 2014
  0 Oy, 0.00 Ortalama Oy (0% Puan)

  Sezonun en şık ve en trend babet modelleri koleksiyonu siz degerli okurlarımız için bir araya getirdik. Stil sahibi her bayanın beğeneceği her tarza ve yaşa hitap eden babet modelleri ve renkleri bu koleksiyon ile parmaklarınızın ucunda! Bu sezon öne çıkan babet modelleri tasarımlarında en çok kullanılan modeller kuşkusuz tüm ünlü ayakkabı markalarınında koleksiyonunda yer verdiği sivri burun babet modelleri ve parlak babet modelleri oldu.

  Bunların yanı sıra gece şıklığını bu sezon günlük hayatınızada yansıtabileceğiniz taşlı babet modelleri günlük hayatta kullanılan modeller arasında sıkça  görebilceğiniz modeller arasında yerini alıyor. Hızla trend olma yolunda ilerleyen babet modelleri koleksiyonunda birçok modelin yanı sıra öne çıkan modeller yaz günlerinde sizleri oldukça mutlu edecek modelleri ve renkleri ile sizleri cezbetmeye yetecek!

  Yaz sezonu trend rengi olma konusunda hızla yol kateden sarı babet modelleri, bu sezon en fazla tercih edilecek renklerden birtanesi olması dolayısıyla önem taşıyor. Keza bütün marka ve model tasarımlarında sarı rengini görmeniz mümkün olacaktır. Limon sarısı ayakkabı modelleri yaz günlerinin havasını çağrıştırması ve şık durması bakımındanda sezonda oldukça ön planda kalacak gibi gözüküyor. Sarı renginin yanı sıra rengarenk bir çok modelin özellikle şeker pembesininde sezonda kullanımı oldukça artacağa benziyor. Ayrıca bir çok renk cümbüşlüğü olan babet modelleri koleksiyonda yerini almıştır.

  Sivri burun babet modelleri ise sezona damgasını vuracak gibi gözüküyor. Lazer kesim tek çapraz babet modelleri bu sezonun en tercih edilen ayakkabı modelleri arasında yerini alıyor. Diğer yandan taşlı ve zımbalı babet modelleri gece şıklığını, günlük hayattımıza taşıyacak. Genel olarak Akşam yada gece kullanılan taşlı ve zımbalı modeller bu sezon yerini  günlük hayatta kullanıma bırakıyor. Özellikle parlak babet modellerinin ön plana çıkacağı ve taşlar ve zımbalarla dolu olacak babet modelleri koleksiyonu oldukça göz alıcı modelleri ile çoktan konuşulmaya başlandı. 

  Tokalı babet modelleri ise her sezon olduğu gibi bu sezonda modası geçmeyen ayakkabı modelleri arasında yerini alacak. spor babet modelleri ise yine günlük kullanımda etkisini gösterecek modellerden olacak. 2014 yılına dair tasarlanan babet modelleri özellikle sivri burun çapraz kesim modelleri ile dikkatimi oldukça çekti. Açık şeker tonlarındaki babet modelleri tam yaz havasını ayaklarınızda hissetirecek rahat ve modern görünümüyle şıklığınıza şıklık katacak modelleri ve renkleri içeriyor.  Babet modellerinin birçoğunda birçok aksesuar detayını görmeniz de mümkün olacak. Tokalı babet modelleri, ipli babet modelleri, zımbalı babet modelleri, taşlı babet modelleri gibi birçok model aksesuar detayıyla ilgi çekiyor. 

  Gelin isterseniz 2014 babet modelleri koleksiyonundaki modelleri daha yakından inceleyip tarzımıza ve zevkimize uygun modelleri yaz gelmeden seçmeye başlayalım. Tarzınızı bulmanız dileğiyle!

  Incoming search terms:

  • babet modelleri 2014
  • 2014 babet modelleri
  • 2014 BABET
  • flo babet modelleri 2014
  • babet ayakkabı modelleri 2014
  • babet modelleri ve fiyatları 2014
  • babet ayakkabılar
  Babet modelleri 2014
  0 Oy, 0.00 Ortalama Oy (0% Puan)

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir