• Bikini modelleri 2014

  by  • 04 Şubat 2014 • Bikini • 0 Comments

  Bikini modelleri 2014
  0 Oy, 0.00 Ortalama Oy (0% Puan)

  Yaz gelmek üzere hanımlar. Çoğumuz şimididen forma girmek için spor salonları bakmaya başladık bile. Rengarenk desen desen Bikiniler bizleri bekliyor.Bu yıl da bikini dünyası çok renkli olacağa benziyor.Bugün sizlere 2014 yılında ne tarz bikiniler bizi bekliyor onlardan bahsetmek istiyorum.

  Öncelikle bikini her vücüda göre çeşitlikik gösterir.Bikini alırken vucut yapınıza göre almanız çok önemli.Çok zayıf bir vucudunuz varsa koyu renklerden kaçınmanızı tavsiye ederim. Sizler için çiçekli ve renkli desenlerle dolu bikiniler daha çok yakışacaktır. Aksi taktirde hiç hoş görünmeyeceğiniz gibi , vücudunuzu da koyu renklerle iyice zayıf göstermiş olacaksınız.Kilolu hanımlar sizin de çiçekli böcekli tabiri caizse bu tarz bikinilerden kaçının derim. Çünkü daha kilolu göstereceği gibi kötü bir görüntü oluşur. Sizler için de sade hoş tasarımlı bikiniler var.

  Bikini modelleri 2014 koleksiyonunda herkese göre bikini tasarımlarını seçmeye çalıştım.Bu yıl daha çok üçgen bikini yanı sıra saç bandı modeli dikkat çekmekte.Yine bu yılda sahiller plajlar cıvıl cıvıl rengarenk hoş hanımlar dolacak. Gerçekten hoş bikini ve mayo modelleri siz değerli müşteriler için tasarımlar en ince detaya kadar büyük özenle hazırlanmış ve piyasaya sunulmaya başlanmış. 

  Bikini alımında kalite veya marka olmasına bakmanıza gerek yok. Size yakışsın üzerinizde dursun ve sizi taşısın yeterli. Bir çuval para dökmenize hiç gerek yok. Uygun fiyatlara çeşit çeşit desen desen bikini alıp havanızı değiştirebilirsiniz.

  Sizlere bu yılın trendleri olan bikini modellerini sunmak için sabırsızlanıyorum. Sizler için seçtiğim tasarımlar içinden muhakkak kendinize uygun modeli bulacağınıza hiç kuşkum yok. 

  Gelin sizler için derlediğim bikini modelleri 2014 koleksiyonuna birlikte bakalım.

  Incoming search terms:

  • 2014 bikini modelleri
  • bikini modelleri 2014
  Bikini modelleri 2014
  0 Oy, 0.00 Ortalama Oy (0% Puan)

  About

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir