• Dolgu topuk ayakkabı modelleri 2014

  by  • 06 Şubat 2014 • Ayakkabı • 0 Comments

  Dolgu topuk ayakkabı modelleri 2014
  0 Oy, 0.00 Ortalama Oy (0% Puan)

  Dolgu topuk ayakkabı modelleri birçok bayanın ayaklarındaki kurtarıcısı olmaya devam ederken, geçenlerde alışveriş için gezindiğim yerlerden birinde gözüme çarptı.  Mutlaka görmek isteyeceginizi tahmin ederek sizlerede sergilemek istedim. Topuklar… Hayatımızın bazı yerlerinde özellikle önemli günlerimizde en büyük kurtarıcılarımızdandır. Hele ki boyumuz normalin biraz altında ise veyahut normalden birazdaha uzun boylu göstermek için hemen bu tarz topuklu ayakkabılara sarılırız. Bence topuklu ayakkabı modelleri bayanların en önemli aksesuarlarından biri olması dolayısıyla bizler için büyük önem taşıyor. Topuklu ayakkabı modelleri günümüzde ince topuklu ayakkabı modelleri, kalın topuklu ayakkabı modelleri, dolgu topuk ayakkabı modelleri, gizli topuk ayakkabı modelleri gibi bir kaç topuk modelinde koleksiyonlarda kendini gösteriyor. Ben özellikle ince topuklu ayakkabı modellerini tercih edenlerdenizm ya siz?

  Saydıgım tüm ayakkabı modellerinin yanı sıra, sizlere bugün gösterceğim modeller dolgu topuk ayakkabı modelleri koleksiyonunu kapsayacak. Özellikle dolgu topuk ayakkabı modellerini tercih eden bayanlar için muhteşem bir derleme oldu diyebilirim. Bana göre dolgu topuklu ayakkabı modelleri tarzı sadece orta boylu bayanlara yakışıyor. Boylarını bir nebze daha uzun göstermek amacı ile orta boylu bayanlar için vazgeçilmez bir model olabiliir. Her yazımda söylerim, önce vucudunuzu tanıyın sonra alışveriş yapın.

  Yanlış seçimler sizi her zaman kötü bir görüntüye ulaştırcaktır. Fakat dogru seçimlerle sizler bile tahmin edemeyeceğiniz görüntülere ulaşabilirsiniz, yeterki vucudunuzu iyi tanıyın! Kendimi ele alacak olursam normalden kısa bir boy ölçüsüne sahip olduğumu düşünüyorum. Bu nedenle dolgu topuklu ayakkabı modelleri beni normal bir görüntüye ulaştırmayacağı gibi boy oranımıda istediğim şekilde uzatmayacaktır. Bu nedenle istisnai durumlar hariç dolgu topuk ayakkabı modellerini tercih etmiyorum. Elbette kullanabileceğiniz yerlerde olacak lakin, genel olarak normalden daha kısa boyunuzun olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle yüksek topuklu ayakkabı modellerini tercih etmelisiniz. Yüksek topuklu ayakkabı modelleride kalın topuk modellerinde olduğunda bana çok kaba bir görüntü hissettiriyor. Bu nedenle yüksek topuklu ayakkabı tercihlerinizde görüntüyü birazdaha yumuşatmak istiyorsanız, ince yüksek topuklu ayakkabı modellerini seçmenizi tavsiye ederim.  Bu şekilde hem istediğiniz görüntüye ulaşacak hemde abartı bir topukla gezmemiş olacaksınız. 

  Tabi  yüksek topuklu ayakkabılarla rahat edemeyip dolgu topuk ayakkabı modellerini bu yüzden tercih edenlerde var. Ben şıklığımdan önce rahatıma önem veririm. Ayakkabılarımın konforlu durmasını istiyorum derseniz, işte o zaman size saygı duyabilirim. Fakat şunuda hatırlatmak isterimki yüksek topuklu ayakkabı modellerininde rahat olan modelleri mevcuttur. Biraz kaliteli ayakkabılar yada marka ayakkabılar denersiniz (denememiş olanlar için söylüyorum) o zaman hiç bir rahatsızlığının olmadığınıda kendiniz görürsünüz. 

  Gelin isterseniz bu sezonun en şık bayan dolgu topuk ayakkabı modelleri koleksiyonuna yakındna bir göz atıp, tarzımıza uygun olanları seçmeye başlayalım…

  Incoming search terms:

  • dolgu topuk ayakkabı modelleri 2014
  Dolgu topuk ayakkabı modelleri 2014
  0 Oy, 0.00 Ortalama Oy (0% Puan)

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir