• Medcezir Serenay Sarıkaya kıyafetleri

  by  • 14 Ocak 2014 • Dizi Kıyafetleri, Medcezir Dizi Kıyafetleri, Moda ve Modeller • 0 Comments

  Medcezir Serenay Sarıkaya kıyafetleri
  2 Oy, 5.00 Ortalama Oy (96% Puan)

  Son zamanların en çok izlenilen dizilerinden birtanesi olan Medcezir, başarılı senaryosu ve oyuncuları kadar Mira dizi kıyafetleri ilede oldukça ön plana çıkmaya başlayan diziler arasında oldu. Özellikle Medcezir Serenay sarıkaya kıyafetleri şu sıralar oldukça aranmakta ve begenilmektedir. Medcezir Mira kıyafetleri, şu sıralar en çok begenilen kıyafet modelleri ile ön plana çıkmaya başlamıştır. Benimde yakından takip ettigim medcezir dizisi ve Serenay Sarıkaya, oyunculuguyla olduğu kadar Mira kıyafetleri ilede şu sıralar konuşulmaktadır.

  Serenay sarıkaya-Mira kıyafetleri benimde ilgimi çektigi için, sizlerinde büyük begenilerinizi kazanmış olacağını düşünerekten bu kıyafet modellerine yer vermeyi istedim. İsterseniz gelin Serenay Sarıkaya kıyafetleri şöyle bir göz atıp hangi modellere yer verildigini kısaca konusalım. Mira kıyafetleri sezonun trendi olmayı çoktan başarmışken sizlerle bundan sonra tüm kıyafet modellerini paylaşacagımı belirtmek isterim. Mira kıyafetlerinin tümüne sitemizi takip ederek ulaşmanız mümkün olacaktır. Zira bütün bölüm kıyafetleri bundan sonra sizlerinde istekleri ile ilk olarak  sitemizde yer alacak ve Mira kıyafetlerinin tümü parmaklarınızın ucunda olacaktır.

  Gelelim Serenay Sarıkaya medcezir dizisindeki kıyafet modellerine. Diziyi bende izlerken Mira ismiyle rol olan Serenay Sarıkayanın kıyafetleri her bölüm benimde ilgimi çekiyor. Oldukça şık ve modern olan kıyafetleri üstünde çok güzel taşıyabilen oyunculardan biride Serenay Sarıkaya olsa gerek. Biliyorum sizlerde Mira kıyafet modellerine bayılıyorsunuz. Üstelik her bölümde degişik kıyafet modelleri ile bizlerede model bakımından birçok ürün sunmasıyla zevkimizi ve tarzımızı genişletmeyi saglıyor. 

  Özellikle begendigim Mira kıyafet modellerinden birkaçından bahsetmek istiyorum. Hangi bölümde oldgunu hatırlamasamda, Miranın giydigi mont modeli çok dikkatimi çekti. Asker yeşili olan spor mont, içinin pamuk görüntüsüyle bile bizleri ısıtmaya yetecek hissi verdi. Bunun yanı sıra Mira yani Serenay Sarıkayanın üstündede çok güzel göründügüne inanıyorum ya siz? Mira mont modeli resmine hemen aşşağıdaki galerimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eylük kıyafet modelleri koleksiyonunada hemen aşşagıdan ulaşabilir, daha yakından inceleyebilrisiniz. Zira medcezir Eylül kıyafetleri ilede oldukça begenilmektedir. Onuda koleksiyona eklemeden geçmek istemedim.

  Begendiklerimin arasında birde Üstü tül detaylı olan siyah kısa bir elbise modeli vardı. Ayrıca Mira kont ceket modeli resmide oldukça dikkatimi çekti. Daha önce dizidede çok begendigim modeller arasında yer alıyor. Yine Mira'nın giydigi mavi tüylü bir mont çok hoşuma giden modeller ve renkler arasında yerini aldı. Bir bölümde ise Miranın giydigi dolgu topuk çizme modeline bayıldım. Şu anki en son bölümde Mira giydigi topuklu çizme modelide oldukça hoştu diyebilirim. Son olarak Miranın giydigi mont, siyah beyaz renkleri ve yün detayı ile oldukça hoşuma gitti…

  Kısaca Medcezir Mira kıyafet modellerinin tümüne bayılıyorum diyebilirim. Sizlerinde modelleri daha yakından incelemeniz için buldum ve derledim. İsterseniz gelin Mira kıyafet modelleri koleksiyonuna yakından bir göz atalım…

  Incoming search terms:

  • serenay sarıkaya kıyafetleri
  • medcezir serenay sarikaya kiyafetleri
  • mira botları
  • serenay sarikaya medcezir kiyafet
  • serenay sarıkaya abiye kıyafetleri
  • mavi jeans serenay sarıkaya
  • serenayın en güzel elbiseleri ve ayakkabıları
  • serenay sarıkaya giyim tarzı
  • mira kıyafetleri
  • serenay sarıkaya saç modelleri
  Medcezir Serenay Sarıkaya kıyafetleri
  2 Oy, 5.00 Ortalama Oy (96% Puan)

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir