• Uzun Kollu Elbise Modelleri 2014

  by  • 15 Şubat 2014 • Elbise • 0 Comments

  Uzun Kollu Elbise Modelleri 2014
  0 Oy, 0.00 Ortalama Oy (0% Puan)

  Elbise modellerine devam ediyorum efendim. Büyük beden elbise modelleri 2014 koleksiyonundan sonra şimdi sizlere 2014 yılına özel tasarlanmış uzun kollu elbise modellerini sunacağım.

  Sizlerinde bildiğiniz üzere elbise bir kadını daha zarif, aynı zamanda da şık gösteriyor. Soğuk havalarda ne yazık ki elbise pek tercih edilmiyor. Sonbahar kış aylarında elbise giymek isteyen hanımların ilk tercihi elbette uzun kollu elbise modelleri oluyor.

  Uzun kollu elbise modellerini incelediğimizde sizlerde göreceksiniz ki tasarımların üzerinde modern dokunuşlar ön plana çıkıyor. Modern dokunuşlu ve zarif tasarımlar şık algısının yüksek olduğu bir görünüm sağlarken aynı zamanda da çizgisi olan bayanların tercihleri arasında oluyor. Sizde sonbahar kış sezonunda şık algısı yüksek bir görünüm oluşturmak istiyorsanız uzun kollu elbise modellerini iç rahatlığıyla tercih edebilirsiniz efendim.

  Uzun kollu elbise modellerinde 2014 sezonunda özellikle kadife tasarımlar göze çarpıyor. Bu çarpıcı modeller ile oldukça zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda son yılların gözdesi olan dantel detayları elbisenin kol kısmında bol bol kullanılmış. Sırt dekolteli modeller ise sırtına güvenen hanımların tercihi olmaya devam ediyor.

  Gelin birlikte bu zarif koleksiyonu inceleyelim.

  Incoming search terms:

  • uzun kollu elbise modelleri
  • uzun kollu elbise
  Uzun Kollu Elbise Modelleri 2014
  0 Oy, 0.00 Ortalama Oy (0% Puan)

  About

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir