Vogue ayakkabı modelleri 2012
0 Oy, 0.00 Ortalama Oy (0% Puan)

Vogue ayakkabı modelleri 2012 modasıyla dergilerinde şık modelleri oluşturmaya devam ediyor. Sadece bu modelleri sunmakla kalmayıp, birçok ünlü alışveriş sitesinde de bu modelleri uygun kampanya ve fiyat aralıklarıyla sunuyor. Oluşturduğu modeller hemen her renkten tasarımları içeriyor. Fakat biz sizlere Vogue ayakkabı modelleri arasından bootie olan tasarımları paylaşıyor olacağız. Yaz modasında daha kış sezonu için hazırlık yapan pek bayan yok. Fakat biz sizlere tasarımları şimdiden sunuyor. 2012 modasında trend olan bu bootie modelleri, kış sezonunda birçok bayan tarafından tercih edilebilir. Hoş bir pantolon modelinin altında uyum sağlayacak olan Vogue ayakkabıları arasından siyah ve kahverengi renkler ön planda. Birçok bayanında ilgiyle karşıladıkları, iş yerlerinde ilgiyle tercih ettikleri modeller mevcut. 

Kış sezonuna doğru yaklaştıkça ünlü alışveriş sitelerinde Vogue ayakkabı butiğini görebilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları ve kampanyalar ile burada satışlarını gerçekleştiriyor. Şu anda seçeceğiniz herhangi bir model gelecek kış sezonunda alacağınız fiyatlardan daha uygun olacaktır. Daha çok kendi modanızı, karakterinizi yansıtacak tasarımlar üzerine seçimi yapmalısınız. Şimdiden birkaç modeli dolabınıza eklemeden geçmeyin. Vogue ayakkabı modelleri kış sezonuna güzel bir giriş yapacak gibi görünüyor. Hadi alışveriş aşkınız bol olsun.

Incoming search terms:

  • vogue ayakkabı
  • vogue ayakkabı fiyatları
  • potin ayakkabı
  • vogue ayakkabı modelleri
  • vogue ayakkabı 2013
  • vogue çizme modelleri
  • vogue botları modelleri
Vogue ayakkabı modelleri 2012
0 Oy, 0.00 Ortalama Oy (0% Puan)

2 Responses to Vogue ayakkabı modelleri 2012

  1. Gonzalo diyor ki:

    Mor olan gerçekten çok hoş duruyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Top Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.
Google Site Map | 4k Moda |


"Ayakkabım Moda" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Ayakkabım Moda" sayfasına ait değildir.Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır.Bu site sadece bay ve bayanlara modanın getirileri üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir moda sayfasıdır.Reklam ve bilgi gibi işlemleriniz için aşağıda bulunan mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
bizbize.org@gmail.com